niedziela, 15 grudnia 2013

kalendarz na rok 2014: Pan KalendarzPamiętniki towarzyszące mi w młodości zamieniłam na kalendarze. Nie tylko pomagają w okiełznaniu mojego roztrzepania i zapominalstwa, ale również przyjmują wszystkie moje myśli. Dzielą moje plany, pomagają w przygodach.

Końcówka roku to czas dla mnie szczególny. W końcu mogę zacząć poszukiwania kalendarza idealnego. I powiem Wam, że jest to niełatwe zadanie, bo jestem bardzo wybredna. W roku 2014 towarzyszyć mi będzie Pan Kalendarz.


Pan Kalendarz to projekt grupy znajomych. Powstał z pasji i chęci artystycznego wyżycia się. Za luty, czerwiec, październik odpowiada Ola Dębniak. Marzec, lipiec i listopad to sprawka Pauliny Rek-Gromulskiej. Kwiecień, sierpień, grudzień stworzyła Joanna Walczykowska, a styczeń, maj i wrzesień należą do Mateusza Kowalskiego. 

Do wyboru mamy cztery wersje okładki, a każdy miesiąc to osobny projekt. I każdy jest niepowtarzalny. Ja zakochałam się w wersji z ptakami i szczerze mogę powiedzieć, że jest to najpiękniejszy kalendarz, jaki miałam do tej pory. Patrząc na te zdjęcia, chyba się nie dziwicie, dlaczego?
A jak u Was jest z kalendarzami? Korzystacie, czy wolicie te na urządzeniach mobilnych? Podzielcie się swoimi ulubionymi.

10 komentarzy:

 1. Ja nie wyobrażam sobie życia bez kalendarza, póki co stosuję śródroczne - od września do sierpnia ;d
  Piękny ten kalendarz! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja chyba też muszę zacząć porządkować moje plany... Taki kalendarz to niegłupi pomysł! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niesamowity! Trochę aż szkoda zapisywać. Będzie piękna pamiątka na stare lata :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale piękny, takiego jeszcze nie widziałam.
  Ja zawsze odczuwałam brak kalendarza.. A na nadchodzący rok mam już dwa.. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kalendarz to cudowny wynalazek! Posiadam Pana Kalendarza w swetrze: )))

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest piekny! Gdzie mozna go kupić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kalendarz można kupić tutaj: http://pankalendarz.com.pl/, ale wersja z okładką w ptaszki jest już niedostępna.

   Usuń
 7. arcydzieło! :) piękny jest... ja jeszcze nie znalazłam idealnego dla siebie:) chciałabym taki na pięć lat! bo się przywiązuje do kalendarzy :D

  OdpowiedzUsuń