wtorek, 2 maja 2017

strój dnia | sukienka Rosie Neon

 
Korzystając z ładnej pogody i kilku wolnych dni, razem z mężem wybraliśmy się do Wałbrzycha. W Zamku Książ odbywał się Festiwal Kwiatów, poza tym od dawna chciałam zobaczyć tamtejszą Palmiarnię.
Ostatecznie do Zamku nie weszliśmy, ponieważ ilość ludzi na metr kwadratowy przekroczyła moją zdolność rozumowania. Pod Wieżą Eiffla i do Luwru ustawiają się mniejsze kolejki. Dodajmy do tego fatalną organizację i powstaje totalny chaos. Ta sytuacja przypomniała mi, dlaczego unikam masowych imprez. Poświęcony czas i nerwy nie są tego warte. Jednak w ostatnim czasie weekendy spędzamy w Castoramie i Leroy Merlin (ale to już historia na osobny wpis) i wybłagałam męża, żebyśmy chociaż na jeden dzień zmienili otoczenie. Niestety, szybko pożałowałam kierunku, który obraliśmy a dzień uratował wyłącznie miły spacer po Palmiarni (i pawie, których nie widziałam prawie dwadzieścia lat), szarlotka z lodami waniliowymi i moja nowa sukienka od BlackBow.


sukienka: BlackBow, botki: Carinii

6 komentarzy:

 1. Świetne zdjęcia! Piękna sukienka!! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zdjęcia! Piękna sukienka!! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sukienka i botki piękne, wyglądasz cudownie. Poprawiasz humor. Co do tłumów, oby nastał zakaz handlu w nd. Są parki, palmiarnie... itd gdzie można spędzać wolny dzień.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ooo, też tam byłam ostatnio, jutro będą zdjęcia na blogu akurat :D

  OdpowiedzUsuń