poniedziałek, 27 marca 2017

swetrowa sukienka i zaginione buty

 
Dzisiejszy wpis miał wyglądać zupełnie inaczej. Miałam wejść ja, cała na biało, i pokazać Wam moją nową marynarkę. Wszak i pogoda zaczęła sprzyjać na tyle, że można nosić białe ubrania bez obawy, że zostaną na nich plamy z deszczu i błota (jedynym zagrożeniem pozostają teraz świeżo malowane ławki w parku). Jedak los, za sprawą mojego męża, zdecydował inaczej.
Otóż, umówiłam się z mężem (niech będzie, zakomunikowałam mu to) na zdjęcia, ale że wcześniej miał inne sprawy do załatwienia, to wziął samochód a ja miałam dojechać do niego później. Poprosiłam go, żeby schował do samochodu moje botki na zmianę, co by mi było wygodniej w płaskich butach w komunikacji miejskiej. Mąż zabrał buty, ale że niósł jeszcze kilka innych rzeczy i nie miał jak otworzyć drzwi od samochodu, postawił je na masce. Po czym oczywiście o nich zapomniał i odjechał. Po butach ślad zaginął. Butów nie ma, zdjęć nie ma, jest tylko złamane serce i czarna otchłań rozpaczy.

Muszę zatem ratować się starymi zdjęciami, które pokazują strój na prawiewiosnę, kiedy jeszcze jest zimno, ale nie na tyle, żeby mieć szalik i czapkę, i jest już ciepło, ale nie aż tak, żeby zrezygnować z płaszcza. Bardzo nie lubię tego momentu, kiedy jestem zmęczona zimą i chciałabym zacząć nosić lżejsze ubrania, ale jestem zbyt wielkim zmarzluchem, żeby zrezygnować z choć jednego elementu garderoby, który zapewnia mi ciepło.


 sukienka: Vero Moda, płaszcz: Shein, buty: Zara

9 komentarzy:

 1. Cudownie wyglądasz! Ta sukienka mi się bardzo podoba :)
  sensiblees.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Płaszczyk przyciąga wzrok, jest klasyczny i bardzo elegancki ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyglądasz olśniewająco, pięknie i bardzo seksownie! Pieknie wyglądasz w bieli i tym jasnym płaszczyku, fajnie jest zaakcentowana czarna spódniczka i założyłaś do tego wiosennego ubrania piękne długie kozaki, które na pewno dają ci poczucie ciepła i komfortu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...które na pewno dają Ci poczucie ciepła i komfortu...

   Usuń
 4. Powinno być odwrotnie: Ty bierzesz samochód a mąż MPK. Zgodzisz się?

  OdpowiedzUsuń
 5. Które buty Ci zginęły?

  OdpowiedzUsuń