sobota, 31 grudnia 2016

Pożegnanie roku 2016 | za co jestem wdzięczna

Rok 2016 powoli dobiega końca, czyli to dobry moment, aby znaleźć chwilę dla siebie i spojrzeć na swoje życie z uwagą i skupieniem. Nie chcę robić tradycyjnego podsumowania, ale chciałam podzielić się z Wami uczuciem, które bardzo często towarzyszyło mi podczas tego roku. A mianowicie jest to wdzięczność. Najbardziej jestem wdzięczna za:

Męża
W tym roku miało miejsce jedno z najważniejszych wydarzeń w moim życiu - wyszłam za mąż. Jestem ogromnie wdzięczna, że moim mężem jest dobry człowiek. Tak po prostu.

Możliwość podróżowania
Jak zapewne wiecie, naszą podróż poślubną spędziliśmy na Bali (ciężko było przegapić tę informację, zamęczałam Was niemiłosiernie). Jestem niesamowicie szczęśliwa, że mogłam odwiedzić tak niezwykłe miejsce. Jeszcze kilka lat temu nie przyszłoby mi przez myśl, że mogę polecieć na drugi koniec świata. Było to nadzwyczajne przeżycie i już planuję kolejne podróże.

Wsparcie
W tym roku spotkało mnie również kilka ciężkich sytuacji, które nie miały na mnie dobrego wpływu. Jednak w momencie kiedy było mi ciężko, otrzymałam od bliskich wsparcie, które pomogło mi uporać się z problemami.

Poznawanie nowych osób
Podczas naszej podróży poznaliśmy tak życzliwych, uśmiechniętych i pomocnych ludzi, że jest to prawie nie do uwierzenia. To właśnie przypadkowe spotkania są najcenniejsze, to one zostawiają w nas najwięcej pozytywnej energii.

Życzę Wam, aby ten Nowy Rok był dla Was niesamowity. Żebyście patrzyli w przyszłość z nadzieją i uśmiechem. Żebyście spełniali swoje marzenia. Żebyście realizowali się w każdej dziedzinie, w której chcecie. Żebyście nauczyli się odpuszczać. Żebyście częściej rozmawiali z bliskimi i poświęcili im więcej uwagi. Żebyście potrafili znaleźć chwilę tylko dla siebie. Żebyście żyli w zgodzie z samym sobą. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Dziękuję, że jesteście.
 płaszcz: Mango, koszula: Mint&Berry, spodnie: sh, torebka: DKNY

2 komentarze:

 1. Świetny post :)
  Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Dla Ciebie również wszystkiego najwspanialszego :)

   Usuń