strój dnia | szerokie spodnie i biała marynarka

Październik przywołuje wspomnienia czasów studenckich. Wstawanie na poranne zajęcia albo i nie, inspirujące wykłady i te zanudzające na śmierć, spontaniczne wyjścia na piwo pomiędzy zajęciami i godziny czekania w kolejce w dziekanacie.

Pomimo pracy i zajęć na uczelni, okres studiów to dla mnie najlepszy okres, jeżeli chodzi o zakupy w lumpeksach. Miałam swoje ulubione miejsca, wiedziałam w którym lumpeksie w dany dzień będzie dostawa i odwiedzałam je regularnie. Był to również czas nieprzemyślanych zakupów, ponieważ niska cena skutecznie zachęcała do kupowania. Na szczęście, w porę przyszło opanowanie i nauczyłam się, jak rozsądnie kupować w lumpeksach.

Niestety, ostatnio czas nie pozwala na regularne odwiedzanie lumpeksów i zostają mi tylko sporadyczne wizyty. Ostatnie, bardzo udane zakupy, przypomniały mi, jak bardzo mi tego brakowało. Sukienka z niedawnego wpisu, ponczo, kurtka zimowa (najcieplejsza kurtka, jaką miałam) i spodnie z poniższych zdjęć, to naprawdę udane zakupy.top, spodnie: sh, marynarka: H&M, torebka: Zofia Chylak

Komentarze

 1. mega ciekawe połączenie. super! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyglądasz pięknie, świetnie wyglądają szpilki nieśmiało ukazujące się spod nogawek.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna torebka! Jeśli lubisz tą firmę to na https://www.showroom.pl/marki/741,chylak znajdziesz ich dużo, ja je po prostu uwielbiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również uwielbiam torebki Zofii Chylak. Mam jeszcze mały czarny worek ;)

   Usuń

Prześlij komentarz