czwartek, 22 maja 2014

warto się rozpieszczaćChyba każdy z nas lubi być chociaż trochę rozpieszczany. Kiedyś ktoś zrobi mi herbatę, żebym nie musiała wychodzić spod koca i przerywać czytania, kiedy dostanę śniadanie do łóżka, bo jest sobota i nie chce mi się wstawać, kiedy ktoś kupi mi parę butów, do których wzdycham od miesiąca a funduszy brak, wtedy wiem, że ta osoba się o mnie troszczy. Drobne oznaki uczucia są najpiękniejsze. Może zabrzmi to dziwnie, ale stosunkowo niedawno odkryłam, że jestem dla siebie dość ważną osobą i równie dobrze sama mogę się rozpieszczać. Nie muszę czekać na kogoś, żeby być szczęśliwą. Zaczęłam czerpać radość z drobnych gestów. Świeże kwiaty w wazonie, które umilą pracę, zjedzenie kawałka ciasta bez wyrzutów sumienia, bo przecież miałam zdrowo się odżywać, rozkoszowanie się smakiem truskawek prosto z pola czy wypicie kawy w ulubionej kawiarni. W natłoku codziennych spraw i troszczenia się o innych, często zapominamy o sobie. A przecież my również jesteśmy ważni. Dlatego nie miejcie wyrzutów sumienia, jeżeli 'zrobicie sobie dobrze'.

A ty, co dzisiaj dla siebie zrobiłeś/zrobiłaś?
top and wedges: Mango, pants and bag: second hand

6 komentarzy:

 1. Prosto i pięknie, genialne spodnie!

  OdpowiedzUsuń
 2. prosto i pięknie, bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze się dziwię, że można takie cuda znaleźć w sh. Obiecuję sobie i obiecuję, że wreszcie się wybiorę na jakieś poszukiwania, ale jak zwykle nic z tego nie wychodzi. Spodnie genialne, całość mi się bardzo podoba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te spodnie to jeden z niewielu zakupów w sh ostatnimi czasy. Chyba second handy w mojej okolicy straciły na jakości, ostatnio nie mogę nic znaleźć.

   Usuń
 4. B elegancka Dama

  OdpowiedzUsuń